Imieniny: Grzegorz / Ludwik / Luiza

Małe miasto dużych możliwości

BIP

Stypendia pomostowe 2019/2020

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział terenowy w Poznaniu informuje, że zostało podpisane porozumienie pomiędzyKOWR, a Fundacją Edukacyjną Pzredsiębiorczości w Łodzi dotyczące realizacji XVIII edycji "Programu Stypendiów Pomostowych 2019/2020".

Stypendium pomostowe przyznawane jest tylko na okres pierwszego roku dziennych studiów I stopnia lub jednolitych magisterskich realizowanych w polskich publicznych uczelniach akademickich. O stypendia nie mogą sie ubiegać kandydaci podejmujący studia na kierunku dla służb mundurowych.

Program jest skierowany do maturzystów, którzy ukończyli szkołę ponadgimnazjalną w 2019 roku i którzy spełniają łącznie kryteria.

W sprawach wątpliwych dotyczących stypendiów prosze kontaktowac się z pracownikiem KOWR w Poznaniu P. Sylwią Stawujak tel. 61/8560740

jednocześnie informujemy, że od dnia 01 lipca 2019 roku do dnia 14 sierpnia 2019 roku do godz. 16-tej,  kandydat do stypendium wypełnia wniosek on-line na stronie www.stypendia-pomostowe.pl , a anastępnie wydrukowany i podpisany wniosek wraz z załącznikami  zgodnymi z wydrukowana z systemu listą załączników przekazuje do KOWR w Poznaniu ul. Fredry 12.