Imieniny: Grzegorz / Ludwik / Luiza

Małe miasto dużych możliwości

BIP

Wykaz sołectw i ulic

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Nowe Skalmierzyce

Wykaz ulic 

  • 1 Maja
  • 29 Grudnia
  • 3 Maja
  • Adama Mickiewicza
  • Boczkowska
  • Dojazdowa
  • Gabriela Narutowicza
  • Gen.Władysława Sikorskiego
  • Gen. Józefa Hallera
  • Jana Mertki
  • Jana Pawła II
  • Ignacego Krasickiego
  • Kaliska
  • Kamienna
  • Kardynała Stefana Wyszyńskiego
  • Kolejowa
  • Krótka
  • Kwiatowa
  • Lipowa
  • Mostowa
  • Nowa
  • Okólna
  • Plac Wolności
  • Podkocka
  • Polna
  • Tadeusza Kościuszki
  • Tartakowa 

Sołectwo Biskupice


Sołectwo Biskupice Ołoboczne

Wykaz ulic

  • Bagatela
  • Bilczewska
  • Łąkowa
  • Ostrowska
  • Parcele
  • Podgórna
  • Szkolna
  • Środkowa 

Sołectwo Boczków

Wykaz ulic

  • Graniczna
  • Krótka
  • Polna
  • Skalmierzycka
  • Strażacka
  • Topolowa
  • Zapłocie

Sołectwo Chotów


Sołectwo Droszew


Sołectwo Fabianów

Wykaz ulic

  • Brzozowa
  • Fabryczna
  • Kaliska
  • Leśna
  • Osiedlowa
  • Południowa
  • Słoneczna
  • Szkolna
  • Środkowa  

Sołectwo Gałązki Małe


Sołectwo Gałązki Wielkie


Sołectwo Głóski


Sołectwo Gniazdów


Sołectwo Gostyczyna


Sołectwo Kotowiecko

Wykaz ulic

  • Jabłonkowa
  • Kaliska
  • Kasztanowa
  • Kościelna
  • Krótka
  • Lipowa
  • Polna  

Sołectwo Kościuszków


Sołectwo Kurów



Sołectwo Leziona


Sołectwo Mączniki

Wykaz ulic

  • Polna
  • Ogrodowa
  • Słoneczna
  • Pałacowa
  • Klonowa
  • Boczna
  • Jaworowa
  • Bursztynowa
  • Diamentowa
  • Rubinowa
  • Szafirowa
  • Brylantowa
  • Szmaragdowa
  • Koralowa
  • Turkusowa
  • Perłowa
  • Aleja Rzekty

Sołectwo Miedzianów


Sołectwo Ociąż

Wykaz ulic

  • Fabryczna
  • Kościelna
  • Ostrowska
  • Parkowa
  • Polna
  • Spokojna
  • Środkowa
  • Teofila Morawskiego
  • Torowa
  • Wiejska
  • Zakrzewki
  • Źródlana 

Sołectwo Osiek


Sołectwo Skalmierzyce

Wykaz ulic

  • Bankowa
  • Bielawska
  • Boczkowska
  • Dąbkowa
  • Jana Nepomucena Chrzana
  • Ks. Kanonika Alfonsa Czwojdy
  • Księdza Jana Piotrowicza
  • Ludwika Jabłońskiego
  • Osada
  • Ostrowska
  • Pleszewska
  • Podkocka
  • Powstańców Wielkopolskich
  • Spółdzielcza
  • Stanisława Bąka
  • Starowiejska
  • Strażacka
  • Szumiących Wierzb
  • Słoneczna
  • Środkowa
  • Torowa
  • Wincentego Witosa
  • Wiśniowa

Sołectwo Strzegowa


Sołectwo Śliwniki

Wykaz ulic

  • Akacjowa
  • Brzozowa
  • Dębowa
  • Jabłonkowa
  • Krótka
  • Leśna
  • Niemojowskich
  • Nowa
  • Parkowa
  • Skalmierzycka
  • Sosnowa
  • Spacerowa
  • Wiatrakowa

Sołectwo Śmiłów

Wykaz ulic

  • Kaliska
  • Nowa
  • Wiśniowa 

Sołectwo Trkusów

Wykaz ulic

  • Kaliska
  • Kępina
  • Środkowa 

Sołectwo Węgry

Wykaz ulic

  • Bursztynowa
  • Łąkowa
  • Nowa
  • Parkowa
  • Polna
  • Wierzbowa
  • Zabłocko

Sołectwo Żakowice