Opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi należy regulować bez wezwania w terminie do 15-tego dnia każdego miesiąca.
Opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi można regulować w następujący sposób:
- Przelewem w dowolnym banku na indywidualny numer rachunku bankowego
- Gotówką bez dodatkowych opłat:
- w kasie Urzędu Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce, parter;
Kasa czynna jest w następujących godzinach:
- Poniedziałek - 9:00 - 17:00
- Wtorek - czwartek - 7:30 - 14:30
- Piątek - 7:00 - 13:00
- w kasie Spółdzielczego Banku Ludowego w Skalmierzycach, ul. Bankowa 1; Kasa banku czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00
- w kasie Wielobranżowego Przedsiębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o. w Skalmierzycach ul. Podkocka 4c. Kasa czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 do 14:00
Uwaga!
W pozostałych punktach poboru opłat będzie pobierana prowizja.
