Autobusy- dojazdy uczniów

Dowóz dzieci w roku szkolnym 2020/2021


Uczniowie, którzy będą korzystali z transportu publicznego mają obowiązek zakrywania nosa i ust. Kierowca będzie miał prawo nie wpuścić ucznia, jeżeli ten nie będzie miał maseczki czy innej przesłony


Trasa nr 1 - Przedsiębiorstwo  Komunikacji Samochodowej Ostrów Wlkp

Przyjazd do szkoły

(dla Szkoły Podstawowej im. P:olskich Noblistów w Nowych Skalmierzycach i Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wlkp w Nowych Skalmierzycach, Szkoły Podstawowej im. Bł. Ks. Jana Nepomucena Chrzana w Gostyczynie, PP Pod Kasztanami)

Kurs

Szkoły

Godziny

Trasa

1

SP Nowe Skalmierzyce ul. Okólna
klasy IV-VIII

Przedszkole Pod Kasztanami

6:40 – 7:30

Nowe Skalmierzyce- Mączniki-Węgry– Śliwniki – Skalmierzyce – Nowe Skalmierzyce

2

(SP Okólna + Sp Kaliska + PP Pod Kasztanami)

7:30 – 8:00

Nowe Skalmierzyce –Boczków – Nowe Skalmierzyce

Odjazd ze szkoły

(dla Szkoły Podstawowej im. P:olskich Noblistów w Nowych Skalmierzycach i Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wlkp w Nowych Skalmierzycach, Szkoły Podstawowej im. Bł. Ks. Jana Nepomucena Chrzana w Gostyczynie,  PP Pod Kasztanami)


Kurs

Szkoły

Godziny

Trasa

1

SP Gostyczyna

12:20 – 13:30

Nowe Skalmierzyce - Gostyczyna- Nowe Skalmierzyce

2

SP Nowe Skalmierzyce ul. Okólna

13:35 – 13:55

Nowe Skalmierzyce- Śliwniki- Nowe Skalmierzyce

3

(SP Okólna+ Przedszkole)

13:55 – 14:30 

Nowe Skalmierzyce - Mączniki- Węgry – Chotów –Śliwniki-  Nowe Skalmierzyce

4

(SP Okólna)

14:30 – 15:05

Nowe Skalmierzyce - Śliwniki – Chotów -  Węgry- Mączniki- Nowe Skalmierzyce

5

(SP Kaliska + przedszkole)

15:05 – 15:25

Nowe Skalmierzyce - Boczków- Biskupice – Nowe Skalmierzyce

6

(SP Okólna, SP Kaliska ,SP Gostyczyna)

15:25 -16:30

Nowe Skalmierzyce- Boczków, Biskupice- Skalmierzyce-Śliwniki – Strzegowa – Gostyczyna – Śmiłów – Osiek – Leziona – Strzegowa – Śliwniki – Nowe Skalmierzyce



 

Trasa nr 2 - Wielobranżowe Przedsiebiorstwo  SOLA Kamil Kawaler

Przyjazd do szkoły

(dla Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wlkp w Nowych Skalmierzycach-  klasy I-III)


Godziny

Trasa

Od 7:20 do 7:55

Nowe Skalmierzyce (gimnazjum) –Węgry – Chotów- - Śliwniki- Skalmierzyce
- Nowe Skalmierzyce




Trasa nr 3  - Przedsiebiorstwo Komunikacji Samochodowe w Ostrowie Wlkp

Przyjazd do szkoły

(dla Szkoły Podstawowej im. Jana Pawł Ii w Ociążu, Szkoły Podstawowej im. Bł. Księdza Jana Nepomucena Chrzana w Gostyczynie)


Godziny

Trasa

Od 6:30 –  do 8:00

Nowe Skalmierzyce- Chotów – Śmiłów – Osiek – Gostyczyna – Leziona- Strzegowa-Gostyczyna - Czachory – Kościuszków- Ociąż


Odjazd ze szkoły

Od poniedziałku-do czwartku

Godziny

Trasa

Od 14:30 – do 15:40

Ociąż – Kościuszków – Chachory - Gostyczyna– Śliwniki – Osiek – Śmiłów- Leziona – Strzegowa - Chotów – Nowe Skalmierzyce

W piatki

Godziny

Trasa

Od 13:30 – do 14:40

Ociąż – Kościuszków – Chachory - Gostyczyna– Śliwniki – Osiek – Śmiłów- Leziona – Strzegowa - Chotów – Nowe Skalmierzyce