calendar 24 Maj 2024

RSS

Biuletyn Informacji Publicznej

Flaga Unii Ewuropejskiej

Unia Europejska

Dofinansowania
z budżetu państwa

Grafika dekoracyjna przedstawiająca wygląd budynku będącego urzędem

Internetowe oferty pracy

Odnośniki do serwisów poświęconych poszukiwaniu pracy
można tam znaleźć zarówno oferty pracodawców, jak i osób poszukujących pracy, zarejestrować się jako poszukujący pracy oraz napisać i wysłać CV

 

Strona internetowa Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrowie Wielkopolskim.

   www.pup.ostrowwlkp.pl

Internetowy serwis południowej Wielkopolski

 www.ecentrum.pl

Internetowy serwis poludniowej Wielkopolski

 www.rc.fm

Serwis poświecony osobom poszukujacym pracy, jak i pracodawcom. Na stronie można znaleźć wiele ciekawych ofert pracy, jak również złożyć ofertę. Ponadto wiele ciekwaych propozycji CV i podań.

 www.praca.net.pl

Zajmuje się międzynarodową rekrutacją; kan­dydaci mogą zamieścić swoje CV na stronie WWW, które jest udostępnione pracodawcom z wielu krajów, w tym Europy Zachodniej i USA. Strona w języku angielskim.

 www.cveurope.com

Internetowa baza danych, której usługi skierowane są zarówno do pracodawców, jak i osób poszukujących pracy. Polski dział większego serwisu obejmującego Europę Środkową i Wschodnią.

 www.cvonline.pl

Zawiera oferty pracodawców i pracowni­ków związane z geodezją. Umożliwia zamieszczanie własnych ofert.

 www.geodezja.pl/praca

Giełda pracy dla lekarzy

 www.praca.mp.pl

Giełda pracy dla nauczycieli.

 www.ieg.ida.cjb.net

Serwis prezentujący oferty pracy z rynku IT.

 www.i-praca.pl

Giełda ofert pracy adresowana do specjalistów związanych z Internetem: informatyków, programistów i webmasterów. 

 www.info.net.pl

Serwis służący nawiązywaniu kontaktów pomię­dzy firmami zainteresowanymi zlecaniem prac reklamowych a firmami wy­konawczymi. Przejrzenie ofert wymaga rejestracji.

 www.ideasiens.pl

Baza danych zawierająca oferty telepracy, serwis dla pracodawców i szukających pracy.

 www.telepraca.wsi.edu.pl

Internetowy serwis pracy dla specjalistów branży IT - programistów, administratorów, projektantów baz danych, webmasterów i nie tylko.

 www.jobuniverse.pl

Internetowa giełda ogłoszeń zawierająca oferty za­równo pracodawców, jak i osób prywatnych poszukujący pracy. Możliwość otrzymywania ogłoszeń wybranego typu pocztą elektroniczną.

 www.jobaid.pl

Internetowy rynek pracy w Europie. Oferty pracy z Polski, Niemiec, Francji, Szwecji, Szwajcarii, Austrii, Czech, Hiszpanii.

 www.jobpilot.pl

Serwis pomagający osobom szukającym pracy lub pracownika w dotarciu do interesujących ofert, baza danych, w której można umieszczać i przeglądać ogłoszenia, a ponadto biblioteka wiedzy o tym, jak napisać CV, przejść rozmowę kwalifikacyjną czy negocjować z pracodawcą.

 www.jobs.pl

Internetowa giełda pracy portalu Wirtualna Polska.

 www.praca.wp.pl

Serwis zawierający oferty pracy w podziale na kilka grup wraz z opisem i podaniem kontaktu do potencjalnego pracodaw­cy: Możliwość wyszukiwania wg lokalizacji, kategorii i języka.

 www.praca.money.pl

Internetowy serwis ofert pracy. Możliwość wyszukania według indywidualnych potrzeb oraz branż pracodawców.

 www.praca-online.pl

Ogólnopolskiej Akcji Przeciwdziałania Bezrobociu zawierający bazę osób szukających pracy i osób oferujących pracę. Możliwość wyszukiwania wg województw, wykształcenia i wieku. Regulamin i warunki uczestnictwa.

 www.rynekpracy.org

Internetowe biuro ogłoszeniowe. Oferty pracy z Polski i z zagranicy. Na stronie również porady jak napisać CV, list mo­tywacyjny, przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej itp.

 www.topjobs.pl

Kaliszak to lokalny, Kaliski serwis ogłoszeń drobnych, którego ważną i dużą część stanowią oferty pracy z Kalisza i okolic oraz woj. Wielkopolskiego.

https://kaliszak.pl/praca-kalisz